Quinta El Reencuentro Tu Refugio En Campana
| Wi-Fi | Simbassäng Liten pool | Rökning Särskilt rökområde |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Villan Quinta El Reencuentro Tu Refugio En Campana med 1 sovrum erbjuder ett läge inom 4 km från Estancia Santa Susana och ger tillgång till olika turistmål i området. Den här villan med 1 badrum, som passar för upp till 4 gäster, har en parkering.
Den här villan ligger ungefär 10 minuters bilresa från Parque Nacional Ciervo de los Pantanos.
Badrumsfaciliteterna på boendet inkluderar också en dusch. I badrummen finns badlakan och handdukar.
Gästerna i villan Quinta El Reencuentro Tu Refugio En Campana kan använda vattenkokare, kylskåp och köksredskap.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Särskilt rökområde
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
- Eldstad
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Liten pool
- Solsängar
- Trädgård
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Uteplats
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i villan Quinta El Reencuentro Tu Refugio En Campana?
Ja, villan Quinta El Reencuentro Tu Refugio En Campana erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök i villan Quinta El Reencuentro Tu Refugio En Campana?
Ett utrustat kök finns i villan Quinta El Reencuentro Tu Refugio En Campana. - ❓
Kan vi ta med våra husdjur till villan Quinta El Reencuentro Tu Refugio En Campana?
Ja, husdjur är tillåtna på villan Quinta El Reencuentro Tu Refugio En Campana. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan Quinta El Reencuentro Tu Refugio En Campana?
Ja, en bubbelpool finns i villan Quinta El Reencuentro Tu Refugio En Campana. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
Gästerna i semesterbostaden kan enkelt nå Estancia Santa Susana och Parque Nacional Ciervo de los Pantanos, som ligger inom 4 km från boendet respektive 4,1 km bort.